5. kolo HL, Brazzers Praha FC A 3:3 (3:2)

publikováno 28.04.2023 (aktualizováno 03.09.2023)

Sestava: Petr Gabriel - Jan Červenka - Martin Petružálek - David Dorničák (c) - Jan Kolařík - Jan Suchý - Jan Skála - Vašek Červenka a Milan Mařík.

Branky: Jan Červenka, Jan Kolařík a Jan Suchý.

Asistence: Jan Skála a Petr Gabriel.

Páté kolo nás zavedlo na nám dobře známou Pražačku. Soupeř? Pro nás no name ve smyslu toho, že jsme s ním ještě nehráli. V tabulce se nacházel pod námi a cílem byl plný počet bodů. Sestava velmi ucházející. Jenže jsme tento zápas v první půli zapomněli na to, co nám doteď přineslo body a to pevná obrana a minimum chyb. Jako by se to v první půli všechno někam ztratilo a zkusili jsme si fotbal, nahoru dolů. Ano, dali jsme o jeden gól více do poločasu, než soupeř, ale obdržené branky byly laciné a nemusely vůbec být. To je fakt. Ve druhém poločase soupeř srovnal a tak nakonec bereme bod, každý bod je dobrý a v celkovém součtu se to pak projeví. Avšak zcela jistě v nás převládá pocit, že ten zápas jsme měli vyhrát.

Po polovině sezony máme 6 bodů, jsme uprostřed tabulky a nastane série zápasů pravdy. Nemám obavu, že pokud se tým bude nadále scházet, tak si hezky zahrajeme a čtyřku s klidem udržíme.

Celkově jsme odehráli 10 zápasů a jen jedinkrát prohráli. Na tom se dá stavět. Inkasovali jsme pouze 11 branek, což je skvělé číslo! Útok malinko zaostává, zejména v hanspaulce, ale to se zlomí!