5. kolo VET, Bratři v triku 6:1 (2:1)

publikováno 27.04.2023 (aktualizováno 03.09.2023)

Sestava: Petr Gabriel - Jan Červenka - Jan Kolařík - Ondřej Hašlar - Tomáš Papík - Martin Petružálek - Vašek Červenka (c) a Milan Mařík.

Branky: 2x Milan Mařík, Jan Kolařík, Jan Červenka, Petr Gabriel a Martin Petružálek.

Asistence: 2x Milan Mařík, 2x Vašek Červenka, Jan Kolařík a Jan Červenka.

Minulý týden jsme si poprvé zkusili, jaké to je hrát dva zápasy ve dvou dnech. A jak jsme z toho vyšli? 3 body ze 4 možných, dva zranění (Vašek a Skalda, kteří se snad dají dohromady) a celkem slušná hra.

Začneme čtvrtečním zápasem veteránů, který nás zavedl na hřiště Motorletu. Pokud se nepletu, tak to na tomto hřišti byla naše premiéra. Oproti ztísněným Běchovicím byl tohle Camp Nou. Hřiště, kde si můžeme zahrát fotbal, roztáhnout hru a nebýt neustále v souboji, nám vyhovují. Potvrdilo se to i tentokrát. Po celý zápas jsme tahali za delší konec provazu a byla jen otázka času a skóre, jak zápas skončí. V některých momentech zápasu jsme byli lehkovážní, ale soupeř nás potrestal jen jednou. Za to my jsme se předhádněli v neproměňování šancí. Sice nám to tam šestkrát spadlo, ale co jsme zahodili...branku si připsal i Gába. Polovinu plánu máme za sebou s plným bodovým ziskem. Čeká nás druhá půlka a myslím, že je jen na nás, jak dopadne. Pokud k ní přistoupíme se vší vážností, pak by nám postup o patro výše neměl uniknout.