Sestava: Jan Suchý - Martin Urban - David Dorničák - Michal Jaroš - Jan Skála - Michal Klíč - Ondřej Kantor a Vašek Červenka (c).

Vašek Červenka, Ondřej Kantor a vlastní

Asistence: Vašek Červenka, Ondřej Kantor a Jan Skála.

ŽK: David Dorničák.

Zápas v ukrutném vedru jsme zvládli. Sestava se tradičně lepila do poslední chvíle a nakonec byli dva hráči na střídání. Chyběl brankář a tak si do branky stoupl Gaza a obstál se ctí. Byl velikou pomocí při hře, protože místy hrál šestého hráče. Poprvé s týmem hráli Kanty a kluk ood Skaldy, obránce.

Začátek zápasu byl v naší režii, byli jsme lepší na míči a nikam jsme se nehnali. Obehrávali jsme přes Gazu hřiště a čekali na správný moment přechodu. To se nám dařilo po celou první půli, ale více jak jede. gól z toho nebyl. Soupeř o přestávce pochopil, že pokud chce vyhrát tak nás musí na první dohrávat a začalo to bolet.

Nám ubývaly síly a soupeř začal mít navrch. Zejména ve chvíli, kdy se nám nepovedla přihrávka a došlo na brejk, již nebylo sil na navázání se s hráčem. I přes to jsme vedli 2:1. Jenže soupeř rozehraje, posune si míč na střelu, bum a 2:2. Ani ne 10 vteřin. Následuje minuta, zkažená nahrávka, brejk a 2:3. Taková naše smutná klasika. Od té doby šance na obou stranách, ale hlavně hodně tvrdá hra. Rozhodčí nezvládal a to nám paradoxně pomohlo. Faul Davida na půlce neodpískal, Mike na Vaška, ten na Kantyho a bylo vyrovnáno. Soupeř se mohl zbláznit. Celkově tři hráči soupeře byli jak smyslů zbavení. Pro tvrdý zákrok nešli daleko, řvali a kopali do míče po odpískaní. Myslím si, že tohle není potřeba. Vše má své hranice, i když každý chce vyhrát. Remíza zasloužená.