Rasta Velbloudi 5:2 (2:1)

Petr Gabriel - Jan Červenka - Jan Kolařík - Jan Suchý - David Dorničák - Martin Petružálek - Michal Klíč a Vašek Červenka.

2x Jan Suchý, Jan Červenka, Vašek Červenka a Michal Klíč.

2x Vašek Červenka, 2x Petr Gabriel a David Dorničák.

Nová sezona, nový tým...ne ne, i přes rozšíření kádru přišla ta samá sestava. Sedm lidí. Po nevydařené jarní sezoně a sestupu chceme zase nalézt vítěznou vlnu. Zápas byl v naší režii a bylo jen a pouze na nás jak se k tomu postavíme a zda si připíšeme první dva body. Technicky, myšlenkově a herně jsme byli lepší, fyzicky už ne. Důvodem budiž i fakt, že ze dvou lidí na střídání se po dvaceti minutách stal jeden, jelikož si Macino otočil kotník a skončil. Soupeř nadále točil tři lidi a bylo to znát. Ovšem když jsme míč dali na zem a v poklidu začali s rozehrou přes Gábu, tak se rozdíl v lidech smazal. Vedli jsme 2:0 a dostali dva naprosto laciné góly, které...no, klasika. Z ničeho gól. Naštěstí jsme velmi rychle reagovali a Johny ani ne minutu po vyrovnání vrátil vedení na naši stranu. Pak už si vzal slovo Gaza a dvěma brankami dal jasný punc zápasu. Bylo tam z naší strany spoustu nedohraných akcí, nedokončených náběhů či zbrklé nahrávky, ale šli jsme si za tím a vyhráli po zásluze.