Úvod

2. kolo VET, Tamu Pua 1. FC VET 21:3 (10:1)

publikováno 13.09.2022 (aktualizováno 15.03.2023)

Sestava: Ondřej Hašlar - Jan Červenka - Martin Petružálek - Jan Kolařík - Ondřej Kantor - Vašek Červenka (c) a Milan Mařík.

Branky: 8x Milan Mařík, 5x Ondřej Kantor, 3x Jan Červenka, 3x Vašek Červenka a 2x Martin Petružálek.

Asistence: 6x Milan Mařík, 5x Vašek Červenka, 3x Ondřej Kantor, 2x Martin Petružálek a 2x Jan Červenka.

Druhý zápas v "komářím doupěti" a druhá vysoká výhra. Soupeř v minulém kole vyhrál 6:1 a tak se dalo čekat, že zápas bude daleko těžší, než před týdnem. Vezmeme-li to z pohledu hry soupeře, pak byl těžší. Nám to však nevadilo a opět jsme k zápasu přistoupili se vší vážností. Tím jsme hned od začátku eliminovali možné inkasování gólu a sami se dali do útoku. Držení míče nám nedělalo problémy, kombinace se dařila, nechyběly náběhy, prohazování a kličky. Z toho pramenily branky a ty narůstaly jak houby po dešti. V poločase jsme splnili kvótu deseti branek a vedli 10:1. Za takového stavu je pak samozřejmě těžké udržet koncentraci do zbytku zápasu, ale kupodivu se nám to podařilo i tentokrát, i když druhá půle chvilkami byla již lehkovážnější. Branky padly na obou stranách, jen na té naší opět daleko více. Dokázali jsme přidat o jednu branku více, než minulý týden, ale také o dvě více inkasovat. Jednotlivce hodnotit nebudu, za vysokým skóre je celý tým a ten šlape jak hodinky. Dva zápasy máme za sebou, máme úchvatné skóre a teď týden pauzu. Následně si půjdeme pro další dva body.