1 kolo Letní ligy, Tralalalala 9:4 (5:4)

publikováno 14.07.2021 (aktualizováno 27.08.2022)

Sestava: Ondřej Hašlar - Jan Červenka - Martin Petružálek - David Dorničák - Martin Adámek - Michal Jaroš - Vašek Červenka (c) a Milan Mařík.

Branky: 4x Milan Mařík, 2x Martin Petružálek, 2x Michal Jaroš a Vašek Červenka.

Asistence: 4x Vašek Červenka, 3x Milan Mařík, Michal Jaroš a Jan Červenka.

Letní ostrý debut máme úspěšně za sebou. Soupeř byl v porovnání s tím, na co jsme si zvykli, o pár tříd níže, ale nedal svou kůži lacino. Zejména tedy v první půli, kdy naše týmové pojetí bránění bylo jak ementál a slovo obrana zjevně sprosté slovo. Rychle jsme prohrávali, ale pak přišla výborná pětiminutovka, kdy jsme dali tři branky a skóre otočili. Opět jsme polevili a soupeř vyrovnal. 3:3 v půlce první půle. Naštěstí jsme šli opět do vedení a přidali pojistku na 5:3, jenže jsme udělali další brutální chybu a poločas skončil 5:4. Pro nezaujatého diváka pěkná podívaná, pro nás tolik ne. Před zápasem se postupně odhlásili tři hráči a když v cca 5. minutě odstoupil se zraněným kotníkem Adus, tak už zbyl jen jeden hráč na střídání. A bylo to znát...Ne že bych chtěl soupeře nějak podcenit, ale 4 branky od takového týmu nemůžeme dostávat.

Druhá půle byla už z naší strany zahrána tak, jak by se slušelo od týmu třetí ligy. Obrana se srovnala, tj. celkové pojetí branění mužstva, ale i tak to mělo do ideálu daleko, ale zejména jsme přidaváli branky, hezké branky. Sami neinkasovali a skóre se nakonec zastavilo na hezkých 9:4, druhá půle 5:0. Na rozjezd dobré, ale závěr z toho nebudeme dělat žádný. Tohle byla povinnost.