Úvod » Aktuální sezóna Hanspaulky » Zimní liga 2020

Utkání o 3. místo, memoriál Bohumila Pátka, Palmeiras Prosek 8:2 (3:2)

publikováno 09.06.2020 (aktualizováno 19.06.2020)

Sestava: Petr Gabriel - Martin Petružálek - Jan Červenka - Jan Suchý - Martin Adámek (c) - Radek Zaoral - Jan Skála - Michal Jaroš - Vašek Červenka a Milan Mařík.

Branky: 3x Milan Mařík, 2x Martin Adámek, Vašek Červenka, Radek Zaoral a Michal Jaroš.

Asistence: 3x Vašek Červenka, 2x Milan Mařík, Jan Červenka, Jan Skála a Jan Suchý.

Po nekonečně dlouhé době přišel na řadu první ostrý zápas, konkrétně odložený zápas o třetí místo zimní ligy. Soupeř pro nás zcela neznámý, čtvrtá liga, takže kvalita tam být musí. Zápas však ukázal obrovský rozdíl v kvalitě, pojetí hry a fyzické kondice. Většinou jsme to my, kdo tahá nohy a soupeř nás uběhá, ale tentokrát to bylo přesně naopak. Velmi dobře jsme střídali, čili byli stále v tempu a byla jen otázka času, kdy soupeř fyzicky odejde. Celý zápas patřil nám, lepší na míči, v mezi hře, nechyběla střelba, ale co dlouho chybělo, byla lepší muška. Jak to tak bývá, máme více ze hry a soupeř dává branky. Obrázek prvních 28 minut. Nejprve 0:1 po odfláknutém bránění rohu. Pak rychle srovnáno, tlak a gól soupeře po našem brejku, který nezakončíme, a na druhé straně ano. Naštěstí do poločasu přišlo nejprve vyrovnání a ihned vzápětí branka na 3:2. To soupeře zlomilo. Druhá půle byla už jen na jednu branku a skóre rostlo. Hezké kombinace, hezky zahrané rohy a konečně i střelba létala mezi tyče a brankář soupeře si dost zachytal. Soupeř měl hodně otevřený střed pole a dost jsme toho využili. Chybičky se najdou, zejména stahovaní se svým hráčem, viď Václave!, ale jinak vcelku jisty výkon. Na trojku to chce ale přidat, to je každému jasné. Třetí flek doma, opět na bedně a vrací se část startovného. P.S. Covid 19 nehrozil