Úvod » Historie klubu

Historie klubu

publikováno 31.03.2009 (aktualizováno 19.09.2020)

HOSTHUNTERS FC

Zrození fotbalového klubu Hosthunters FC se událo v krásných letních dnech července 2007. Pár kamarádů, už ze základní školy, napadlo vytvořit tým pro hanspaulskou ligu. Název Hosthunters FC vznikl ze zkratky Host jako Hostivař, pražská čtvrť, kde máme skoro všichni kořeny a Hunters, protože to dobře zní, nejspíš... Ne, jsme lovci trofejí! Jádro týmu bylo složeno ze začátku z těchto borců: David Dorničák, Ondřej Hašlar, Filip Kolár, Filip Krahulík, Miroslav Mašek, Ladislav Peleška a Ondřej Zoubek. Před startem podzimní sezóny v roce 2007 se ale ještě ukázal vytříbený cit pro skauting Ondřeje Zoubka, který doporučil do týmu Jiřího Hájka a Martina Adámka. Po jednom tréninku byli souhlasně přijati. To se ukázalo jako dobré rozhodnutí, už jen kvůli počtu hráčů, protože Ondřej Zoubek odešel příčinou těžké nemoci na fotbalový odpočinek ještě před 1. soutěžním zápasem. Náš tým byl nalosován v 8. lize do skupiny J. Začátek soutěže neprobíhal zrovna podle našich představ, ale postupem času jsme stoupali tabulkou vzhůru a nakonec skončili na pěkném 3. místě, které shodou náhod znamenalo postup.

2008

V přípravě na další sezónu jsme se bohužel museli rozloučit s hráčem Jiřím Hájkem, který byl více znám svým kladným vztahem k plzeňské dvanáctce, kterou z ruky odkládal jen v ojedinělých střídáních do hry, než fotbalovým nasazením. Jako náhradu jsme angažovali Michala Čermáka. Los 7. ligy nám přidělil soupeře do skupiny I. Ucházející rozjezd a střední část ligy jsme si pokazili závěrem, když jsme utrpěli debakl 5:0 s papírově slabším soupeřem a tyto dva ztracené body nás stály nakonec postup. 

Tentokrát bez posil jsme načali 3. sezónu. Skupina J stále v 7. lize k nám zpočátku nebyla laskavá a chvíli trvalo než jsme začali stoupat tabulkou. Trnitou cestou, při které jsme ještě přibrali nového útočníka Martina Fejlka, jsme se dostali na 3. místo a šťastně postoupili. 

2009

Po kvalitní zimní přípravě jsme byli odhodláni podat co nejlepší výkon také v 6. Lize, skupině I. Ani náš skauting nezahálel a tak jsme byli bohatší o nového mladého hráče Petra Adámka, který sice nedosahuje kvalit svého staršího bratra, zdobí ho však velký potenciál, momentálně však již na jiné pozici a to konkrétně v brance ve futsale. Na první pokus postup nevyšel a tak bylo na čase se poohlédnout po dalším zkvalitnění kádru. 

Pátá sezona, tentokrát ve skupině H, dopadla naprosto stejně, jako ta předchozí, jen s tím rozdílem, že mužstvo mělo poprvé záporné skóre. K žádnému průlomu nedošlo a kádr zůstal pohromadě i na další sezonu. Patová situace. Pohne se to k lepšímu a postoupíme konečně? Pro větší fyzičku a sehranost poprvé absolvujeme zimní turnaj.  

2010

První zimní turnaj nakonec nedopadl podle našich představ a v osmičlenné skupině jsme skončili na šestém místě a turnaj pro nás skončil. Zajímavostí však je, že jsme i přes to měli kladnou bilanci skóre.

Šestá sezona, jaro 2010 a třetí v šesté lize. Opět skupina H. Až do závěrečných kol nebylo o postupujícím rozhodnuto, ale nakonec zbyl černý Petr na nás a čtvrté místo znamenalo setrvání v šesté lize. V šesté lize jsme se plácali již čtvrtou sezonu a tak muselo k něčemu dojít. Už nebylo zbití.

Došlo na příchody tří již neoddělitelných součástí týmu, které za nás hrají doteď.  Milan Mařík, Radek Zaoral a Jan Červenka. tzv. Štěrboholská klika, v té době :-) Postup na podzim roku 2010 byl zpečetěn a to sezonou bez prohry. Naplno se začala ukazovat fotbalovost všech tří hráčů a zejména střelecká potence Milana Maříka a Jana Červenky.

2011

Čekala nás premiéra v páté lize, skupině F. Z týmu odešli Filip Krahulík a Miroslav Mašek. Již nedosahovali kvalit pro vyšší ligu. Jarní sezona roku 2011 bohužel postupem neskončila, ale potenciál dvojice Jan Červenka a Milan Mařík se ukazoval nadále, a kluci stříleli jeden gól za druhým, zdatně jim sekundoval Martin Adámek a hře dával řád Radek Zaoral. Kvalita na postup tu byla, ale stále bylo cítit, že dalšímu posilování se bránit nebudeme, protože chceme výše.

Podzim roku 2011 však již znamenal postup a náš tým se tím dostal na vyšší úroveň hanspaulské ligy, která se všeobecně počítá od čtvrté ligy výše. Lepší polovina. Kádr zůstal pohromadě, jediný odchod byl Ladislav Peleška. Od podzimu 2011 jsme se přihlásili i na futsal FIFA. Více zápasů, více pohybu, ještě lépe se sehrát. Druhou sezonu jsme projeli hladce a jen díky horšímu vzájemnému zápasu jsme nakonec nebyli první. Pouze jediná prohra v sezoně musela znamenat postup! 

2012

Na jaře roku 2012 nás čekala jubilejní desátá sezona a první ve čtvrté lize. Do týmu přišel Vašek Červenka na doporučení svého bratra a od té doby se stal další nedílnou součástí týmu. Tým vypadal velmi dobře, ale že nakonec vyhrajeme hned ve své první sezoně čtvrtou ligu, nečekal nikdo, ale stalo se! Hned byla před námi nová výzva a to třetí liga. Ve futsale skončila první sezona famózně a tým skončil bez ztráty kytičky na prvním místě v tabulce a postoupil do třetí pražské ligy. Všechny zápasy se většinou hráli před brankou soupeře a průměrné naše skóre se zastavilo na 7:2. To hovoří za vše. 

Podzim roku 2012 pro nás znamenal účast ve dvou třetích ligách. V hanspaulce jsme si mohli otestovat, zdali v současném složení máme na to, hrát takto vysoko. Ve futsale platilo to samé. Poprvé na podzim roku 2012 se začaly psát a počítat asistence hráčů v hanspaulce. V kádru nedošlo k žádným změnám. Soutěž jsme rozjeli fantasticky a po pěti kolech jsme pomalu vypadali na postup, jenže pak se to celé zadrhlo a série porážek a neschopnost vyhrát alespoň jeden ze zbývajících šesti zápasů nás nakonec stál záchranu a tak jsme se po roce opět poroučeli do čtvrté ligy. Sestoupili jsme i s kladným skóre, což většinou nebývá. 

2013

Jaro 2013 znamenalo návrat na známá hřiště a proti známým soupeřům. Před sezonou přišel Ondřej Matějík, ale jeho anabáze v týmu byla krátkodobá a po půl sezoně z týmu zase odešel nebo spíše lze říci, že o něm nebylo vidu ani slechu. Sestava jinak nedoznala žádných změn. Tuto sezonu jsme si zopakovali scénář z té předchozí. Skvostný rozjezd a následně pouze jedna výhra z pěti zápasů. Tentokrát jsme však měli bodů dost, ale páté místo lze považovat za zklamání. Seznamovací sezona ve třetí lize ve futsale skončila strašně. Zjistili jsme, že musíme hodně zabrat a hlavně musíme určit jasnou sestavu, která bude futsal chodit hrát, protože hra 4+1 není pro každého. Skončili jsme v druhé polovině tabulky a měli v následující sezoně co napravovat.  

Do podzimní části hanspaulské ligy jsme vstupovali s touhou odčinit nepovedený minulý rok a vyvarovat se chyb, které by nás mohly stát lepší umístění. Vše jsme chytli za správný konec a nakonec se radovali z postupu zpět do třetí ligy. Byla to jízda s deseti výhrami. Před sezonou přišel do týmu Michal Klíč. Svůj poslední zápas po dlouhé době a to konkrétně 6.9.2013 odehrál v dresu Hosthunters Michal Čermák a tím ukončil své působení v týmu. Taktéž pro nás začala třetí sezona futsalu a opět ve třetí pražské lize. 

2014

Poprvé od roku 2010 jsme si zahráli zimní ligu. Ve skupině jsme skončili na třetím místě a postoupili do závěrečných kol soutěže, konkrétně do memoriálu třetích míst. Čtvrtfinále jsme zvládli, ale semifinále už ne. 

Rok 2014 byl ve znamení zlepšených výkonů a stabilizace kádru. V hanspaulce nás opět čekala třetí liga a tentokrát jsme chtěli ukázat, že si ji zasloužíme a dokážeme v ní hrát vyrovnané partie. Do kádru přišla nová tvář v podobě Jana Skály a ten se zabydlel natrvalo. Třetí ligu jsme napodruhé zvládli obstojně a skončili v polovině tabulky. Výsledky tentokrát byly nahoru a dolů, většinou jsme jeden zápas vyhráli a následně prohráli. Za to ve futsale se stala neskutečná proměna. Od prvního kola jsme šlapali jako hodinky, kdy jsme první porážku okusili, až v osmém kole a byla to také jediná porážka za celou sezonu. Bohužel ani to, ani 163 nastřílených branek nám nakonec nestačilo na postup, protože v konečné fázi jsme měli stejně bodů, ale horší skóre ze vzájemných zápasů. 

Poprvé v historii klubu jsme se přihlásili na letní ligu. Bylo, je a bude to vždy přínosem před nadcházející sezonou. Nevypadneme z tempa a nebudeme pak potřebovat úvodní kola soutěže k sehrání se, což se vždy jevilo jako veliká překážka. Napoprvé jsme ve skupině skončili třetí, což znamená následné play-off týmů, které skončily stejně jako my. V zápase o finálovou skupinu jsme bohužel nezvládli penaltový rozstřel a z turnajem se rozloučili.

Na podzim roku 2014 přišel do týmu další hráč, konkrétně Jan Kolařík. Na doporučení Vaška, k posílení obrany. Poprvé se začaly počítat asistence ve futsale. Podruhé za sebou nás čekala třetí liga v hanspaulce a rozjezd další sezony ve futsale. Bohužel celý podzim jsme se potýkali sami se sebou a na výsledcích to bylo znát. Na vině bylo strašně moc zranění, která se sešla v jeden čas a kádr byl zdecimovaný natolik, že hrál většinu zápasů bez střídání nebo i s hráči, kteří mohli vůbec nastoupit i s lehčími zraněními nebo i s teplotami. Výsledkem nejhoršího podzimu v historii klubu byl jasný sestup ze třetí ligy v hanspaulce, kdy jsme dokázali nastřádat pouze čtyři body a hlavně kvalita naší hry šla rapidně dolů. Ve futsale byl rozjezd podobný a čtyři porážky z prvních pěti kol byly velkým varováním, které nakonec zabralo a nějaké body jsme do konce podzimu ještě nastřádali. I tak to byl ale velmi nepovedený podzim stejně jako v hanspaulce.

2015

Potřetí jsme se přihlásili i na zimní turnaj, protože nám letní liga ukázala, že je velikým přínosem v přípravě. Lze také zkoušet nové hráče a posléze se rozhodnout, zdali jsou pro nás přínosem či nikoliv. Potřebujeme doplňovat kvalitu, nikoliv kvantitu, i když podzim 2014 náš kádr zdecimoval a nebylo s kým hrát, z nastoupené cesty však uhnout nehodláme. Na zimní turnaj se však kádr dal dohromady a výsledky se dostavily. Ve skupině druhé místo a následně jsme vyhráli celý memoriál týmů z druhých míst!

Rok 2015 měl být jakýmsi rokem pravdy. Proč? Jak je již psáno výše, strašné výsledky zanechaly na naší hře stopy a hlavně jsme se začali hádat, což nebývalo zvykem. Naštěstí se vše srovnalo, došlo k vyříkání si věcí a začínali jsme, dalo by se říci od nuly. Počínaje jarní sezonou se vzdal svého brankářského postu ve futsale Filip Kolár a své místo přepustil navrátilci Petru Adámkovi. Na jaře 2015 jsme ve futsale dohnali podzimní manko, což se jevilo jako nemožné a nakonec, i když jsme opět o skóre, se suverénně nejlepším útokem, skončili druzí, postoupili. V hanspaulce jsme byli opět ve své oblíbené čtvrté lize, ale nemohu si pomoci, slušela by nám minimálně ta třetí. Jako tým jsme se začali účastnit zimních a letních turnajů. Před jarem 2015 přišel do týmu nový hráč, konkrétně Michal Jaroš, na doporučení Radka Zaorala a hned ukázal své nesporné kvality. Návrat do čtvrté ligy nám vyšel a skončili jsme na pěkném třetím místě. Na „začátek“ nové éry je umístění odpovídající. Od začátku roku 2015 jsme konečně také najeli na systém pokut a nutno říci, že se kasa docela slušně plní. 

Letní liga 2015 se tentokrát obešla bez nás, protože po jaru 2015 došlo na posezení, kde se probírali velmi důležité aspekty fungování týmu a došlo zde také k čistce v kádru. Z kádru odešel dlouholetý hráč Martin Fejlek a také Michal Klíč (toho času v jakési záloze pro případ nouze). Kádr se tím stabilizoval a byla nastavena jasná pravidla pro nasazování hráčů do jednotlivých utkání. Kádr posílil Martin Petružálek, který by se měl stát stavebním kamenem v obraně. Podzim jsme zvládli velmi dobře a podařil se nám postup zpátky do třetí ligy. Celou sezonou jsme prošli bez nějakého většího zaváhaní a jedinou porážku nám připravilo, až poslední kolo, kdy už o nic nešlo. Stala se ovšem nevídaná věc a náš tým měl nejlepší obranu celé soutěže a na tom se musí stavět do budoucna. Co se futsalu týče, tak naše obavy z toho, že budeme hrát soutěž pod pražským přeborem se rozplynuly velmi brzo a po podzimní části jsme byli na krásném čtvrtém místě. 

2016

Zimní liga jako zpestření přípravy. Ovšem zde jsme se moc nepředvedli. Naprosto jsme vyhořeli a skončili na ostudném předposledním místě a dokázali vstřelit pouze šest branek. 

Zimní příprava tentokrát proběhla formou pravidelných čtvrtečních setkání v hale na Ovčíně, kde jsme si dávali hodinku a půl týdně do těla. Věděli jsme, že nás na jaře čeká třetí liga a tentokrát jsme v ní chtěli hrát důstojnou roli. Nesmíme zapomenout ani na futsal, kde se o postupu již nedalo uvažovat, ale proč nezkusit útok na stříbrnou pozici. Předvedli jsme skvělé jaro a nakonec jsme skutečně skončili na skvělém druhém místě. Příští rok bychom tak chtěli na toto jaro navázat a pokusit se útok na příčku nejvyšší. Hanspaulka ve třetí lize pro nás začala dost neslavně a po třech kolech jsme měli pouze jeden bod. V dalším kole však přišla vysoká výhra a ta nás nakopla. Z dalších čtyř zápasů jsme třikrát vyhráli a posunuli se do klidného středu tabulky. Zbytek sezony se nesl v duchu jedné výhry a dvou proher. Nakonec jsme obsadili osmé místo, ale se sedmi bodovým náskokem na sestupové místo. Jaro 2016 lze považovat za úspěšné. Do kádru pro hanspaulku nepřišel nikdo, ba naopak se zaměřujeme na udržení stávajícího kádru a dokonalé sehrání. Ve futsale se změnil post brankáře, kdy za dlouholetého strážce svatyně Filipa Kolára přišel Tomáš Loučka a velmi se osvědčil a svůj první půl rok odchytal ve velmi dobré formě. 

Druhé účinkování v letní lize, ve skupině krásné druhé místo a další memoriál. Semifinálový zápas jsme zvládli levou zadní a ve finále nakonec zvládli hru nervů a vyhráli jsme na penalty. Stali jsme se tedy vítězi týmů druhých míst!

Podzimní sezona roku 2016 se nesla zpočátku velmi smutně. Výsledky byly strašné. V Hanspaulce jsme první body zaznamenaly, až ve čtvrtém kole a do té doby to byla taková malá ponorka v týmu. Nakonec jsme se vzpamatovali a sezonu dohráli s devíti body, což nakonec stačilo na záchranu ve třetí lize, ale výkony nebyly nic moc. Ve futsale to bylo ještě horší a druhé místo z minulé sezony, kdy jsme bojovali o postup do pražského přeboru se zdál být jako utopie. Nic se nedařilo a ve finále jsme získali pouhých sedm bodů, což je nejhorší výsledek ve futsale v podzimní části, který jsme kdy předvedli. První body jsme získali až 14.10. za remízu. Záchrana bude malý zázrak. Bohužel se celý podzim nesl v duchu roku 2014. Jedno zranění stíhalo druhé a sestava nebyla dvě kola stejná. Když se jeden hráč uzdravil, tak se dva zranili. Zejména ve futsale to bylo vidět. Bylo hodně zápasů, kdy jsme to lepili na poslední chvíli a neměli střídání. Poslední zápas podzimní sezony jsme museli dokonce skrečovat pro nedostatek hráčů do pole a ten předtím ukončit po pár minutách hry, kdy se nám zranil brankář. Podzim roku 2016 tedy rozhodně nelze považovat za úspěšný, ba naopak je co napravovat. Na podzim skončil v týmu brankář futsalu, Tomáš Loučka. Dlouhodobě se zranil i druhý brankář Filip Kolár, který se opakovaně do týmu vrací, aby mu pomohl, i když svůj konec ve futsale oznámil v roce 2015.

2017

Zimní turnaj se tentokrát nekonal a tak jsme zvolili alespoň přípravu v hale, jednou týdně. Jarní sezona roku 2017 se nesla ve znamení třetí ligy v hansapulce, kterou se nám opět podařilo udržet, i když rozjezd nebyl, bůh ví jaký. Nakonec jsme však s přibývajícími zápasy nalezli pohodu a pravidelně bodovali, což se ukázalo jako stěžejní. Třetí liga je asi naším stropem a budeme dělat vše proto, abychom tam byli co nejdéle. Z kádru definitivně odešel zakládající člen, předseda a pokladník Filip Kolár. Zranění ho již do brány nepustí. Po celou jarní sezonu chyběl i stěžejní člen sestavy Jan Červenka, který byl na operaci s kolenem a jeho budoucnost je velmi nejistá. Na základě toho jsme oslovili nového hráče, konkrétně Michaela Volfa, který se má poprvé představit na letním turnaji v Měchenicích, na kterém budeme startovat k desátému výročí klubu. V rámci předsezonní přípravy jsme se přihlásili do letního turnaje. Co se povedlo v hansapulce, tak se naopak zkazilo ve futsale. Po tristní podzimní bilanci jsme na jaře sice začali zpočátku sbírat body a umazávat ztrátu na první nesestupové místo, ale nakonec jsme to nedokázali a po delší době jsme opustili skupinu pod přeborem. Celá sezona futsalu byla velmi nevyrovnaná a inkasovali jsme příliš branek nato, abychom mohli uspět. Jarní sezonu odchytal v brance na futsal nováček Martin Židlický. Cílem pro podzim je samozřejmě pokus o návrat o patro výše, ale ještě důležitější je, abychom zase našli správný drive pro hraní futsalu. Novým předsedou klubu byl zvolen David Dorničák a pokladníkem Michal Klíč. O chod webových stránek, FB a celkově se stará Václav Červenka. 

Letní liga 2017. Ve skupině jsme skončili druzí, postoupili do dalšího memoriálu, přeci jen jsme minulý rok vyhráli, ale nyní jsme nezvládli semifinále a tak jsme museli vzít zavděk zápasem o třetí místo, který jsme si užili a rozstříleli svého soupeře. 

Před podzimní sezonou 2017 jsme nic nepodcenili o odehráli jsme Letní ligu. Dále jsme se zúčastnili turnaje v Měchenicích, kde jsme skončili na čtvrtém místě, přičemž jsme za celý turnaj obdrželi jen dva góly. Osudným se nám staly penalty. Do tohoto turnaje nastoupil náš nový hráč, Michael Volf. S ním je zatím počítáno pouze pro zápasy hanspaulky. Žel bohu stihl na podzim odehrát jen jeden zápas pro zranění. Celý podzim se nesl ve znamení zranění, je to jako kolovrátek, každý rok podzim jedno zranění za druhým, kdy postupně odpadli Johny (celá sezona), Majla (stihl jen dva necelé zápasy), v polovině sezony Raul (opět koleno) a nakonec Macino (druhou polovinu sezony celou pro marodil). Začátek zase neodehrál Psycho, který se vrátil v půlce sezony. Základními stavebními kameny tedy byla sestava Petr-Dave-Skalda-Ádus-Mike a Vašek. Když bylo potřeba zapojil se i Jimmy a Hašan. Lze tedy říci, že naše konečná umístění v obou soutěžích vzhledem k síle kádru jsou nádherná! Zejména futsal jsme od začátku chytli za pačesy a po vlažnějším rozjezdu jsme se dostali do tempa a vyhráli devět zápasů za sebou. V posledním kole jsme padli, ale i tak jsme po podzimu svou třídu vedli. Výborný útok a obrana, vše se oproti minulému ročníku dost zlepšilo. Jako by snad platilo, že čím užší kádr, tím větší zápal do hry a touha porvat se o výsledek. V hanspaulce to byla sezona plná zvratů. Dva týmy odstoupily a tabulka se neskutečně vyrovnala. Ani deset nahraných bodů nám nic nezaručovalo! Nakonec jsme však dokázali zvítězit v předposledním zápase sezony a v posledním uhrát bod. Trojku budeme hrát i na jaře 2018. A zcela právem! Kromě prvního zápasu a zápasu se Steauou, nebyl tým, který by nás přehrál. Dokonce jsme tři kola před koncem reálně mohli i postoupit. Sezona byla dobrá, výkyvy formy se dostavily, ale ne nijak zásadní, byly způsobeny spíše počtem zranění, než samotným fotbalovým umem! Podzim 2017 tedy lze uzavřít jako velmi povedený! Konečné čtvrté místo v hanspaulce je naším nejlepším umístěním v historii klubu!

2018

Zimní turnaj se nám povedl. Ve skupině jsme skončili druzí jen díky horšímu vzájemnému zápasu. V nadstavbové části jsme s přehledem zvládli čtvrtfinále, kdy jsme soupeři nastříleli deset branek, následně jsme lépe zvládli penalty s Dynamem UK, ale finále nám nevyšlo a skončili jsme druzí.

Opět jsme nic neponechali náhodě a chodili pravidelně hrát do haly a odehráli zimní turnaj. Chozením do haly jsme nevypadli z tempa a velmi dobře nás to připravilo na jarní sezonu, která jak se ukázalo byla nejlepší v historii klubu a přepsali jsme tak podzim 2017. V zimě jsme do týmu přivedli nového hráče, Jana Suchého, který je pouze hráč do hanspaulské ligy. Jarní sezona nezačala podle našich představ a po třech kolech jsme měli pouze jednu výhru. Jenže pak se vše v dobré otočilo a od čtvrtého kola jsme nepoznali hořkost porážky a z osmi zápasů jsme jich vyhráli sedm a jeden remizovali. Do posledního kola jsme bojovali o historický postup do druhé ligy. Nakonec jsme skončili se stejným bodovým ziskem jako první tým tabulky. Měli jsme dokonce nejvíce výher v rámci skupiny. Jenže rozhoduje vzájemný zápas ten jsme bohužel s týmem Steaua prohráli 2:5. Mrzet nás tak může zápas devátého kola s Normálními chlapy, kdy jsme vedli pět minut před koncem 5:3, ale nakonec jsme zápas remizovali 5:5. Právě tento bod nám chyběl na konci. Byl by postupový. Ukázala se neskutečná touha týmu vyhrávat a něco dokázat. Snad to nebyla ojedinělá vlaštovka a budeme v tom nadále pokračovat. Ovšem věk nezastavíme :-) Ve futsale jsme s přehledem vyhráli svou ligu a postoupili o patro výše. Za celý rok jsme prohráli pouze jeden zápas. S přehledem jsme nastříleli přes sto branek a měli jsme nejlepší obranu i útok. Na léto 2018 plánujeme turnaje a samozřejmě se zúčastníme letní ligy. Příprava je důležitá a tu nepodceňujeme. Nakonec se však na nás usmálo štěstí a postoupili jsme do druhé ligy!!! Jako nejlepší tým z druhých míst jsme vzali místo po odstoupivším týmu z druhé ligy.

Letní liga roku 2018 nás zastihla v dobré počáteční formě a svou skupinu jsme vyhráli. Jenže pak přišla tvrdá rána a z turnaje nás debaklem vyřadilo Dynamo UK, které nám tak vrátilo porážku ze zimní ligy.

Čím více nám přibývá let, tím více nahoře hrajeme. Druhá liga se nedala odmítnout, i když jsme o tom dlouze přemýšleli. Nakonec jsme dospěli k názoru, že se taková šance nemusí opakovat a i kdyby to trvalo jen jednu sezonu, tak do toho jdeme. Nakonec jsme zuby nehty druhou ligu udrželi a zahrajeme si ji i na jaře 2019. Nebylo to ale nic jednoduchého. Začátek byl jako z hororu a po čtyřech kolech jsme měli nula bodů. V pátém kole jsme konečně bodovali a to naplno. Následně jsme však dostali dva debakly 3:13 a 6:11. Mezitím se nám podařilo urvat další jeden bod, ale to bylo stále málo. Chyběly tři kola do konce a začaly zápasy o holé přežití. Hra nebyla špatná, ale trápili jsme se v koncovce a fyzicky jsme některé zápasy nestíhaly. V devátém a desátém kole jsme se ale vzpamatovali, dali do toho všechno a udělali dvě výhry za sebou. Ze tří bodů bylo rázem 7 a to nás udrželo nahoře. Druhá sezona však bývá daleko těžší, soupeři už vědí, jak na tom jsme. Ve futsale jsme díky účasti ve druhé lize raději nevzali postup a zůstali opět ve druhé třídě. Hrajeme to více méně ve stejné sestavě a sil není na rozdávání. Podzim vyšel skvěle a z 10 zápasů jsme udělali 10 výher. Šli jsme do jara s devíti bodovým náskokem.

2019

Zimní ligu si za klobouček nedáme. Ve skupině pouhé dva body, ale přesto postup do memoriálu třetích míst. O body jsme přišli zejména neodehraným zápasem, který se kvůli sněhové kalamitě na Pražačce hrát neměl, avšak podepsal se zápis s výsledkem a oheň byl na střeše. Tohle tedy už nikdy! V prvním vyřazovacím kole jsme prohráli na penalty a bylo po zimní lize.

Druhá sezona ve druhé lize. Jaro 2019. Tentokrát nám však nepřál los a byli jsme vylosovaní do jasně těžší skupiny ze dvou, které druhá liga nabízí. Rozjezd se nám však povedl a po dvou kolech jsme měli dva body. Kdo mohl tušit, že tímto naše pouť ve druhé lize končí a už přijdou jen samé porážky. Porážky se kupily jedna za druhou a brankové příděly, které jsme pravidelně dostávali nás dostali pod neskutečný psychický tlak. Dostali jsme nejvíce branek v historii klubu a získali nejméně bodů. Celou sezonu jsme se museli vypořádat s faktem, že nám vypadli brankáři , chytal hráč z pole, hra neměla šmrnc, fyzička stála za nic a stříleli jsme strašně málo branek. Spíše jsme běhali bez míče a to nikoho dlouhodobě nebaví. První poločasy jsme ještě jakžtakž drželi, ale ve druhých jsme inkasovali hromadu branek. Vracíme se do třetí ligy a kdo ví, jak tohle dopadne. Ve futsale jsme naopak potvrdili dominanci a uhráli podruhé za sebou první místo, čímž jsme si zajistili postup. Jelikož však čas nezastavíme, tak jsme si zvolili futsal jako ideální možnost se protáhnout a v případě špatných výsledků v hanspaulce si zde napravit reputaci. Jaro nebylo jako podzim bez ztráty kytičky, zejména vysoká prohra s posledním byla strašidelná, ale i tak jsme prvenství uhájili již několik kol před koncem.

Letní liga po nejhorší sezoně v historii klubu měla jasně ukázat, co to s námi udělalo. Nakonec jsme vydřeli postup ze třetího místa a zahráli si další memoriál. V něm jsme však našli sami sebe a ztracený um střílení branek. V semifinále jasná výhra a ve finále nejvyšší výhra v historii klubu, která je 15:3!

Před podzimní sezonou přišli do kádru dva hráči. Jedním je brankář, Filip Kožmín, při dlouhotrvajícím zranění Petra Adámka a druhým je Jan Jeřábek, který k nám přestoupil z Řežem to United. Máme za sebou podzim 2019, který byl jako na houpačce. O rok starší, více to bolí a zranění s nemocemi nás opět trápila po celý podzim. Kdyby se tak mohlo hrát jen na jaře. Po letní lize, kterou jsme vyhráli (sice memoriál třetích míst, ale vyhráli!!!) a kdy kádr praskal ve švech, se vše během dvou kol obrátilo a kádr se začal zmenšovat. Vidina obsazeného brankářského postu byla zalepena jen chvíli a tak polovinu sezony chytal někdo z pole. Ve velkém množství zápasů hrála spíše defenzivně laděná sestava, kdy složení na hřišti bylo ze 2/3 obránci a z 1/3 útočníci. Přes tohle všechno jsme dokázali uhrát další rok ve třetí lize a nebyli jsme jen do počtu, ba naopak. 10 bodů není mnoho, ale ať si soupeři říkají, co chtějí, nikdo nás vysloveně nepřejel. Naopak jsme minimálně ve dvou zápasech body ztratili my, vlastními školáckými chybami. Kádr se zase stmelil a když se chtělo, hrálo se hezky a bylo se na co dívat. Celý podzim nás však trápila koncovka. Kolik šancí si vypracujeme a kolik jich proměníme? 20% a to ještě možná přeháním. Vrcholem budiž zápas ve futsale, kde máme cca 30 střel na branku a prohrajeme. Proměňovat šance, jsme daleko výše. V několika zápasech jsme dokázali otočit skóre nebo dohnat velkou ztrátu, naopak v některých jsme byli schopni ztratit i vedení o tři branky. Veliké výkyvy byly v naší hře. Po dlouhé době jsme nevyhráli podzimní skupinu ve futsale. Na jaře však můžeme s přehledem manko smazat a dobrat se vrcholu. Jako již tradičně nás čeká zimní liga a páteční fotbálky v hale. Na jaro budeme fit a soupeřům zase zatopíme!

2020

 

 

Hosthunters FC - statistika ke 30.06.2020 - Hanspaulka

umístění v sezoně jaro 2020:

3D.liga (nehrálo se)

počet sezon v Hanspaulské lize:

26

nejvyšší ligová soutěž kterou tým hrál:

2.liga

počet ligových zápasů v historii týmu:

275

ligová bilance:

143-33-99

skóre:

909:763

body v historické tabulce:

1392b

umístění v historické tabulce:

312 z 2602

 

Hosthunters FC - statistika ke 30.06.2020 - Futsal FIFA - konečná

umístění v sezoně 2019/2020:

II.třída (3.místo)

počet sezon v Futsale FIFA:

9

nejvyšší ligová soutěž kterou tým hrál:

I.třída

počet ligových zápasů v historii týmu:

179

ligová bilance:

121-14-44

skóre:

1135:669

body v historické tabulce:

673b

umístění v historické tabulce:

108 z 408

 

Hosthunters FC - statistika ke 31.12.2020 - Ligový pohár

ligový pohár  v sezoně 2020:

1.kolo

počet sezon v poháru Pavla Formáčka:

13

nejvyšší dosažené kolo:

čtvrtfinále

počet pohárových zápasů v historii týmu:

25

pohárová bilance:

12-0-13

skóre:

101:81

body v historické tabulce:

24b

umístění v historické tabulce:

174 z 1299

 

Hosthunters FC - statistika k 31.12.2020 - Zimní liga

zimní liga 2020:

Třetí místo 2. míst

počet sezon v zimní lize:

7

nejvyšší umístění:

1. místo 2 míst 2014

počet zápasů v historii týmu:

49

ligová bilance:

27-5-17

skóre:

221:131

body v historické tabulce:

57b

umístění v historické tabulce:

138 z 1335

 

Hosthunters FC - statistika k 31.12.2020 - Letní liga

letní liga 2019:

Čtvrtfinále 1. míst

počet sezon v letní lize:

6

nejvyšší umístění:

1. místo 2 míst 2016

počet zápasů v historii týmu:

36

ligová bilance:

21-6-9

skóre:

190:96

body v historické tabulce:

48b

umístění v historické tabulce:

68 z 672

 

Nejvyšší výhry v hanspaulce

soutěž

kdy

soupeř

výsledek

5.liga

podzim 2011

Pěstební dělnice

12:0

6.liga

jaro 2010

Ivánkovy děti

12:0

6.liga

podzim 2010

Guaraní

12:1

Letní liga

léto 2019

ExŠemíci

14:1

Letní liga

léto 2019

Liviroff SC

15:3

 

Nejvyšší prohry v hanspaulce

soutěž

kdy

soupeř

výsledek

5.liga

podzim 2011

Dejvický expres

1:12

3.liga

podzim 2014

Řežem to United

0:9

4.liga

jaro 2013

Dejvický expres

0:9

2. liga

podzim 2018

Lucián FC A

3:13

Letní liga

 léto 2018

Dynamo UK

2:10

2. liga

jaro 2019

Erko Kbely

1:11

 

Nejvyšší výhry ve futsale

soutěž

kdy

soupeř

výsledek

II. třída

jaro 2014

Robeda Praha NTPA

19:1

III. třída

podzim 2011

Kobylisy FK B

13:0

II. třída

jaro 2019

Sabuka 002 CF

13:0

II. třída

jaro 2013

Nowatron

14:3

II. třída

jaro 2018

Putos Amos AFK

17:2

II. třída

podzim 2017

Kontrola pohody

14:0

 

Nejvyšší prohry ve futsale

soutěž

kdy

soupeř

výsledek

II. třída

podzim 2012

Dalagola 1.VFC

2:17

II. třída

podzim 2012

SANK Běchovice 2 A

3:11

II. třída

podzim 2014

Vokovicers

2:9

II. třída

podzim 2013

PE3NY FC

2:9

I. třída

jaro 2017

Frankie

2:10

 

created by Venca

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

6. kolo HL, MC Sarmat A 0:6 (0:0)
Sestava: Petr Gabriel - Jan Kolařík - Martin Petružálek - David Dorničák - Ondřej Hašlar - Martin Adámek - Vašek Červenka a Milan Mařík (c).  Branky: ...

Kalendář akcí

« 05 / 2022 »
Po Út St Čt So Ne
       1
234567 8
91011121314 15
161718192021 22
232425262728 29
3031     
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz