Úvod » Statistiky Hanspaulky » Výsledky se soupeři

Výsledky od počátku klubu

publikováno 27.07.2019 (aktualizováno 09.05.2022)

Statistiky po utkání s MC Sarmat A (08.05.2022)

Soupeř Výsledek Výsledek Výsledek Výsledek Výsledek Výsledek Výsledek Výsledek Výsledek Celkově Skóre
1. FC Lehovec 4:1 3:1               2-2-0-0 7:2
4077 DUCKS 3:7 4:1               2-1-0-1 7:9
64! FC Kobylisy  0:7 3:0 2:1             3-2-0-1 5:8
A - klub 90 9:2                 1-1-0-0 9:2
ABCOM 5:2                 1-1-0-0 5:2
Absinth 6:3                 1-1-0-0 6:3
A.G.Č.V. 3:0                 1-1-0-0 3:0
Akta-rez 2:6                 1-0-0-1 2:6
Alej FK A 4:2 2:4 1:5 5:3 1:0 0:1 2:1 4:3 3:4 9-5-0-4 22:23
Alkohol Vršovice 2:2                 1-0-1-0 2:2
Améby AFC A 2:2 1:4               2-0-1-1 3:6
Angmar A 4:1 5:1               2-2-0-0 9:2
Atomový veverky 5:1 12:2               2-2-0-0 17:3
Audi United FC 3:5 2:5               2-0-0-2 5:10
Balbín FC 4:1 2:5 3:5 4:3 2:2 4:7       6-2-1-3 19:23
Bamboocha City 5:2 5:5 4:0             3-2-1-0 14:7
Barclays 3:7                 1-0-0-1 3:7
Barcibalona FC A 1:9                 1-0-0-1 1:9
Bedna 98 FK 3:9                 1-0-0-1 3:9
Blesk VK A 5:2 4:1 3:4             3-2-0-1 12:7
Blesk VK VET 2:2 10:1               2-1-1-0 12:3
Blizzard ZM 3:1                 1-1-0-0 3:1
Bloodz  9:1                 1-1-0-0 9:1
Blue Devils 7:2                 1-1-0-0 7:2
Bohemia Roztyly 4:2 7:0               2-2-0-0 11:2
Borussia Dortšpunt C 6:0                 1-1-0-0 6:0
Botič FC 0:0 5:4 2:2 4:0 9:3         5-3-2-0 20:9
Bránický tank  4:4                 1-0-1-0 4:4
Bruchos HFC 3:1                 1-1-0-0 3:1
Bruins FC 1:6 1:1 3:11             3-0-1-2 5:18
Bum bar PV B 3:1                 1-1-0-0 3:1
Cerveza 18. FC 4:2                 1-1-0-0 4:2
Cosmo Hagibor FC 1:2 0:1               2-0-0-2 1:3
Continental FC 12:4                 1-1-0-0 12:4
Čechie 12 10:5                 1-1-0-0 10:5
Černý pumy 5:2                 1-1-0-0 5:2
ČP Pankrác 7:3 3:0               2-2-0-0 10:3
Debakl FC 2:3 2:3 3:4 0:5 4:3         5-1-0-4 11:18
Dejavu FC 7:2                 1-1-0-0 7:2
Dejnámbůra FC 3:3                 1-0-1-0 3:3
Dejvický expres 4:0 1:2 1:12 4:2 0:9 4:6 3:7     7-2-0-5 17:38
Deko 1:6 0:4               2-0-0-2 1:10
Devils of Zderaz 4:4                 1-0-1-0 4:4
Dinamo Praha 3:1                 1-1-0-0 3:1
Dirty Bastards 4:8                 0-0-0-1 4:8
Dropa FC 7:3 6:1               2-2-0-0 13:4
Drsný šrouby 2:3 7:2               2-1-0-1 9:5
Druháci AFK 0:8                 1-0-0-1 0:8
Dvorce SK MPI 2:3                 1-0-0-1 2:3
Dynamo UK 3:6 3:2 0:4 2:2 2:10 3:8       6-1-1-4 13:32
Dýně AC 0:4 3:0               2-1-0-1 3:4
Efficenza FC 6:1                 1-1-0-0 6:1
El Barto 3:3                 1-0-1-0 3:3
Erko Kbely 1:3                 1-0-0-1 1:3
Eukaryota 2.LKW 7:3                 1-1-0-0 7:3
ExŠemíci 14:1                 1-1-0-0 14:1
FC Pigs  11:2                 1-1-0-0 11:2
Fernet team Říčany 1:2                 1-0-0-1 1:2
Gente-Yeti FC 7:0 7:1 6:0 6:2 2:2 2:7 2:4     7-4-1-2 32:16
GFC Regent B 5:4p                 1-1-0-0 5:4
Gladiators Beroun 6:0 2:2               2-1-1-0 8:2
GTL A 2:1                 1-1-0-0 2:1
Guaraní 3:1 12:1               2-2-0-0 15:2
Guláš FC 2:3 3:2               2-1-0-1 5:5
Habet Praha 2:2                 1-0-1-0 2:2
Hajduk Hůrka A 6:9                 1-0-0-1 6:9
Half and Half FC 3:3                 1-0-1-0 3:3
Hell Avalanche 3:2                 1-1-0-0 3:2
High Society 3:0                 1-1-0-0 3:0
HNK Praha FC 8:1 12:2               2-2-0-0 20:3
Hodkovičky United FC 1:4 2:3 1:6 3:4           4-0-0-4 7:17
Homogen 1.FC 1:0                 1-1-0-0 1:0
Horsis heads 6:2 3:1               2-2-0-0 9:3
Huňáč PK 5:3 4:2 1:2 3:3           4-2-1-1 13:10
Hustec  2:2 4:1 6:0 1:0 2:0 0:2       6-4-1-1 15:5
Chroustova lokomotiva 3:2                 1-1-0-0 3:2
Inter Lotyšák A 3:6                 0-0-0-1 3:6
Integrita Jinonice 0:5                 1-0-0-1 0:5
Ivánkovy děti 12:0                 1-1-0-0 12:0
JH 3:2 6:3               2-2-0-0 9:5
Judo club Jenis 6:0                 1-1-0-0 6:0
Kapr Tým 86 B 6:0 3:1 2:2 6:3 3:2 6:2       6-5-1-0 26:10
Karcinogenní 3:8 3:1 2:4 6:0           4-2-0-2 14:13
Kbelské vosy B 12:4                 1-1-0-0 12:4
Kenguru FC 7:2                 1-1-0-0 7:2
Kliďas FC 9:1                 1-1-0-0 9:1
Klokan Perón Club A 3:5                 1-0-0-1 3:5
Kluci z Vršovic 0:2 1:1               2-0-1-1 1:3
Klucy PFS 7:1                 1-1-0-0 7:1
KMK Břewnow Boys 2:4 0:1 1:4             3-0-0-3 3:9
Koberce Trend ARG 6:1                 1-0-0-0 6:1
Komety FC A 0:4                 1-0-0-1 0:4
Konvikt klub 2:4                 1-0-0-1 2:4
Krabice 4:3                 1-1-0-0 4:3
Křídla Ďáblic 10:0                 1-1-0-0 10:0
KTB B 1:5 0:1 6:3 6:0           4-2-0-2 13:9
Kunratickej odkaz 6:0                 1-1-0-0 6:0
Květák 1:0                 1-1-0-0 1:0
La Oliva FC 2:4 2:1 6:0             3-2-0-1 10:5
Laxní přístup 3:2                 1-1-0-0 3:2
Legion Aliena 0:3 2:5               2-0-0-2 2:8
Letňany BD 5:1 2:3               2-1-0-1 7:4
Libeň SK 2:0 7:3               2-2-0-0 9:3
Literpool United 6:3                 1-1-0-0 6:3
Liviroff SC 15:3                 1-1-0-0 6:1
Lord Mayor Idiot 1:5 4:7 4:2 4:2 4:2 2:0       6-4-0-2 19:18
Lucian FC A/B 2:3 3:13 1:6             3-0-0-3 6:22
Lucky team 2:2                 1-0-1-0 2:2
Masokombinát  11:1                 1-1-0-0 11:1
Městká policie  2:4                 1-0-0-1 2:4
Misfits FC 1:2                 1-0-0-1 1:2
Modrý balet 5:2                 1-1-0-0 5:2
Morna to zařídí FC 4:2 6:1               2-2-0-0 10:3
Morová rána 1.FC 3:1 5:1 3:3             3-2-1-0 11:5
MTPCH 0:5 4:3               2-1-0-1 4:8
MVS Vršovice A 2:2                 1-0-1-0 2:2
My 6:3                 1-1-0-0 6:3
Na zdraví pana Macháčka 3:1 8:2               2-2-0-0 11:3
NeReal Žižkov FC 7:2                 1-1-0-0 7:2
No madam! A 3:3                 1-0-1-0 3:3
Noční dravci 2:6 0:2 4:6 6:0           4-1-0-3 12:14
Normální chlapi  8:3 2:5 1:6 5:5 1:3 1:1 8:0 6:4   -3-2-3 32:27
Noťa FC 0:5                 1-0-0-1 0:5
Nulová šance 2:1                 1-1-0-0 2:1
ONBLACK 8:1                 1-1-0-0 8:1
Opatoff AK 1:1                 1-0-1-0 1:1
Palmeiras Prosek 6:0 8:2               2-2-0-0 14:2
Parádníci 2:0                 1-1-0-0 2:0
Partizan Praha 3:6                 1-0-0-1 3:6
Partizan Východ 3:2                 1-1-0-0 3:2
Pavana AK VET 5:1                 1-1-0-0 5:1
Pěstební dělnice 3:3 12:0               2-1-1-0 15:3
Petrohradská BFK A 1:2                 1-0-0-1 1:2
Petrovice B 6:2                 1-1-0-0 6:2
Pigs 11:2                 1-1-0-0 11:2
Pivní balet 2:2                 1-0-1-0 2:2
Pivní pohoda AC 5:1                 1-1-0-0 5:1
Plameňáci 1.FC 2:1 7:2 4:5 8:2           4-3-0-1 21:10
Pneuservis Bartoušek 3:3                 1-0-1-0 3:3
Power Rangers 1:5 6:0 2:1             3-2-0-1 9:6
Po útlumu 06 5:3                 1-1-0-0 5:3
Praetorians FC 8:3 1:2               2-1-0-1 9:5
Pragochmel Blšany A 11:1                 1-1-0-0 11:1
Prague Gunners 2:0                 1-0-0-0 2:0
Prastará dáma 5:2                 1-1-0-0 5:2
Pražští lvi 1:4                 1-0-0-1 1:4
Pražská eS 4:0                 1-1-0-0 4:0
President FC 3:5                 1-0-0-1 3:5
Přezletice SK RSC 4:2 3:3               2-1-1-0 7:5
Purple Team AFK 3:4                 1-0-0-1 3:4
QPC VET 5:3                 1-1-0-0 5:3
Reage Boys 8:2                 1-1-0-0 8:2
Real Praha 4:0 9:5               2-2-0-0 13:5
R.I.P. 1:0 9:2               2-2-0-0 10:2
Romania F.C. 6:2                 1-1-0-0 6:2
Rokoko - Travel HCZ 1:3                 1-0-0-1 1:3
Ross Crock 3:1 4:5 5:2             3-2-0-1 12:8
Rychlá rota 1:0                 1-1-0-0 1:0
Rychlí banáni 5:1                 1-1-0-0 5:1
Řežem to United 0:9 6:3 2:6 2:8 3:4         5-1-0-4 13:30
S.F.O.T. 2:4                 1-0-0-1 2:4
S.N.F.A 0:0 2:3 3:0 1:6 1:2         5-1-1-3 7:11
Sananim FC A 11:1 1:0 1:9             3-2-0-1 13:10
Sarmat MC A 2:3 0:6               2-0-0-2 2:9
SAS Fans 6:2 3:1 5:0 1:0 1:2         5-4-0-1 16:5
Scarface AC 3:2 0:2               2-1-0-1 3:4
Sculpturo FC 2:3                 1-0-0-1 2:3
Sedm zbabělých B 2:3                 1-0-0-1 2:3
Sen Černý Most II PG 1:2 9:3               2-1-0-1 10:5
Senioři 5:0                 1-1-0-0 5:0
SKA Torpedo Ohrobec 8:2                 1-1-0-0 8:2
Sklenářka FC 4:4 3:2               2-1-1-0 7:6
Smutný potapěči 6:11 5:11               2-0-0-2 11:22
Sokol Barča Vysočany 1:1 3:1               2-1-1-0 4:2
Sokol Picasso 7:4                 1-1-0-0 7:4
Sorry FC 3:4                 1-0-0-1 3:4
Sparta Pivaři AC 5:2                 1-1-0-0 5:2
Sporting Luka 4:3                 1-1-0-0 4:3
Stars Beer 5:0                 1-1-0-0 5:0
Steaua FC 5:5 1:4 2:5 2:5           4-0-1-3 10:19
Stříbrný hroch B 3:0                 1-1-0-0 3:0
Světlušky 1:2 10:3               2-1-0-1 11:5
Šnek FC A 3:2 6:0               2-2-0-0 9:2
Šrot FC 4:2 3:8               2-1-0-1 7:10
Tatra 04 2:4                 1-0-0-1 2:4
TBC Lachtan 10:2                 1-1-0-0 10:2
Těžká demence 2:2                 1-0-1-0 2:2
Tichý vánek 4:4                 1-0-1-0 4:4
Torpedo Barrandov 3:0 2:2 3:4 0:4 5:1         5-2-1-2 13:11
Torpedo Cannabis 7:0                 1-1-0-0 7:0
Traktor humus A 3:0                 1-1-0-0 3:0
Tralalalala 2:2 3:0 2:3 9:4           4-2-1-1 16:10
Tramway FC 0:5                 1-0-0-1 0:5
Trops 1.SK 1:2 5:3               2-1-0-1 6:4
Tus Pelotas 3:3 1:3 6:0             3-1-1-1 10:6
Tutto bene B 3:3                 1-0-1-0 3:3
Tycho de Brahe FC A 1:2 6:1 2:3             3-1-0-2 9:6
Typos FC 3:8 1:9               2-0-0-2 4:17
U.G.A.R. FC 0:0                 1-0-1-0 0:0
United clans 2:2 4:6 1:1 9:0 6:1 4:2       6-3-2-1 26:12
Unreal Students FC 11:3                 1-1-0-0 11:3
Úderka Žižkov junioři 4:8 3:1               2-1-0-1 7:9
Uragan 6:0                 1-1-0-0 6:0
Ústavan 01 KK 4:1                 1-1-0-0 4:1
UTS Vršovice 1:2 4:3               2-1-0-1 5:5
ÚŽASný bar Chýše (1.FFS Úžas) 3:3 12:1 3:7             3-1-1-1 18:11
Vibromax 5:7                 1-0-0-1 5:7
Viktoria Bítovská B 14:2                 1-1-0-0 14:2
Viktoria Veleslavín 0:2 1:7               2-0-0-2 1:9
Vozovna Hloubětín B 2:3                 1-0-0-1 2:3
VŠSK MFF UK 6:1                 1-1-0-0 6:1
Vysmátí zajíci 3:8                 1-0-0-1 3:8
Well Done 3:2                 1-1-0-0 3:2
Youngsters FC 4:4 2:3               2-0-1-1 6:7
Zimbru Olymp A 3:10 7:0 1:0 5:1           4-3-0-1 16:11
Zmizíci PS 7:1                 1-1-0-0 7:1

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

6. kolo HL, MC Sarmat A 0:6 (0:0)
Sestava: Petr Gabriel - Jan Kolařík - Martin Petružálek - David Dorničák - Ondřej Hašlar - Martin Adámek - Vašek Červenka a Milan Mařík (c).  Branky: ...

Kalendář akcí

« 05 / 2022 »
Po Út St Čt So Ne
       1
234567 8
91011121314 15
161718192021 22
232425262728 29
3031     
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz