22.kolo, Hosthunters - Kobylisy FK B 5:9 (3:3)

publikováno 21.06.2017 (aktualizováno 19.07.2017)

Sestava: Petr Adámek - David Dorničák - Ondřej Hašlar - Michal Jaroš - Martin Adámek (c) - Radek Zaoral - Milan Mařík a Vašek Červenka.

Branky: 2x Michal Jaroš, 2x Martin Adámek a Milan Mařík.

Asistence: Martin Adámek, Radek Zaoral a Vašek Červenka.

Včerejší zápas už neřešil vůbec nic. Pro nás určitě ne a soupeř možná hrál o šanci dostat se na druhé místo a v případě vzdání se účasti Letňan v přeboru si myslím, že by to vzali. To nám ukázal zápas. Proč? Shrneme li si to, tak soupeř byl tím nejlepším týmem, po taktické a fyzické stránce, se kterým jsme zatím ve futsale měli tu čest. Točili dvě čtyřky, neustále byli v pohybu, všichni chtěli míč a když ho neměli, tak velmi dobře presovali. Připočteme li k tomu i fakt, že měli na každou standartku signál a při rozjíždění akce si zahlásili co chtějí hrát a podle toho to rozběhli, pak se s podivem a k naší cti, že jsme s nimi poločas drželi krok. No drželi...mám tím na mysli, že jsme se výsledkově drželi, protože poločas skončil remízou. Začatek nám vyšel skvěle, výborně jsme dostupovali, získavali míče a drželi blok. Měli více šancí, ale zde se projevila další věc, která nás tuto sezonu srazila o patro níže a to je proměňování šancí. Drhne nám to. Máme jich dost, ale branek málo. Dalším hřebíčkem do rakve pro nás je finální nahrávka, která se povede dvakrát z deseti pokusů a ve zbylých chybí přesnost, půl metr nebo lepší zpracování. To bohužel většinou nechybí soupeři a ten rozdíl je pak vidět ve výsledku. To vše co jsem popsal je přesný obrázek i včerejšího zápasu. První poločas velmi dobrý, fyzicky však strašně náročný, ale po zásluze odměněn remízovým stavem. Následuje druhá půle a fyzické síly odcházejí, soupeř už je pánem na hřišti a když se k tomu přidá vysoká chybovost a tři branky během pěti minut, pak není síla na to už reagovat. To je fakt. I když pak dřeme dále, tak už to nejde dohonit. Byl to již několikátý zápas s tímto průběhem. Poločas super, pak chyby, ztráta fyzických sil a je hotovo. Soupeř byl momentálně nad naše síly a to je fakt, který musíme vidět. Po zápase si domlouvali soustředění, zápas natáčeli na kameru a pak si ho asi rozeberou. Pokud chtějí výše a mají nějaký cíl, pak to chápu. My jsme prožili nejhorší sezonu ve futsale v historii. Sestoupili jsme a to zcela zaslouženě. Doufám a pevně v to věřím, že se dáme dohromady a příští rok o soutěž níže zase nabereme dech, drive a pojedeme jako dráha!