18.kolo, Hosthunters - CFC Jack Daniel Letňany 6:6 (3:3)

Sestava: Tomáš Loučka - David Dorničák - Radek Zaoral - Michal Jaroš - Jan Skála - Milan Mařík a Vašek Červenka.

Jan Skála 2+1
Michal Jaroš 2+0
Milan Mařík 2+1

Nejlepší hráč utkání: Skála

Komentář rozhodčího: Velmi vyrovnaný zápas po celou dobu. Letňany často hrály s brankářem na polovině Hosthunters. Z této herní varianty vstřelili pár branek, ale i pár inkasovali. Letňany 5x vedli o branku, ale Hosthunters vždy dokázali odpovědět. Remíza zasloužená.

Zápas druhého se třetím a v nohou nedělní hanspaulku. V případě výhry bychom se posunuli na krásné druhé místo. V konečném výsledku však bod bereme a doufáme, že podobný soupeř už nás nečeká. Stále mi v hlavě běží otázka, co to bylo za individua? Takový soubor nesoudných psychopatů co vše vidí, zná a výklad pravidel umí na jedničku, jsem ještě neviděl! Od první minuty plnou hubu keců o tom jak při futsale nesmíš použít ani tělo a přitom jejich hráč nás okopával jako řepu, ale to bylo ok. Myslím, že takový zápas dlouho hrát nebudeme a jsem rád, že jsme těm blbům vzali body. Netřeba více komentovat takový soubor, který by měl hrát svou vlastní soutěž a pískat by je mohl jedině robot a i tak by měli kecy určitě. I co se taktiky týče, tak to byl zápas, který na této úrovni hrajete jednou, maximálně dvakrát do roka. Soupeř hrál s brankářem, který byl pátým hráčem a to doslova po 80% hracího času takže jsme museli vzadu hrát blok ve čtverci a běhat člunkový běh mezi nahrávkami brankáře a krajních hráčů. Jakmile se jeden z nás nechal zlákat na vypíchnutí míče a soupeř ho obešel, byl oheň na střeše a takřka neřešitelné přečíslení, které většinou končilo brankou. Ovšem i to vzít jim míč a potrestat je do okryté branky se nám povedlo. V zápase (a zde si nejsem jistý, když tak mě opravte) jsme vedli jen jednou a to 1:0. Pak jsme jen dotahovali a vždy to dokázali! Pětkrát srovnat je skvělé a ba co víc, nikdy jsme je nenechali odskočit do trháku. Byl to zápas o poctivém bránění, kdy jsme 80% času hráli jako v hokeji oslabení 4 na 5. Moc kombinací a parády jsme si tentokrát neužili, ale co jsme měli, to jsme dali. I takové zápasy jsou a je dobré vědět, že je umíme zahrát. Zvládli jsme to! Udrželi nervy (dá se říci) na uzdě a rozhodčí byl na naší straně. Viděl to a sám řekl, že tyhle individua nechce nikdo pískat. Kdo by tak chtěl...A tak jsme po 15 minutách pískání (Skalda) dalšího zápasu, který byl ukončen pro malý počet hráčů jednoho z týmů, šli se Skaldou dokoukat třetí třetinu hokeje do hospody. Teď máme týden volno, nabereme sílu a konec sezony nedáme nikomu ani čichnout!